standard-title Krystian Klauza

Krystian Klauza

Krystian Klauza

Fizjoterapeuta, ortopodolog

 • Po ukończeniu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapii moja kariera zawodowa była skierowana na zaopatrzenie ortopedyczne. Moje pierwsze kroki stawiałem w najbardziej prestiżowych firmach produkujących zaopatrzenie ortopedyczne na świecie. Zdobywałem tam doświadczenie z zakresu produkcji, klinicznego działania i odpowiedniego doboru sprzętu dla pacjenta.

   

  Biorąc udział w wielu konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach, wyspecjalizowałem się w indywidualnym doborze zaopatrzenia ortopedycznego głównie dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi.

   

  Ostatnie lata praktyki zawodowej spędziłem na zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy od najlepszych specjalistów polskich i niemieckich z dziedziny badania stóp i wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych. Dziś mogę stwierdzić, że wiele dolegliwości związanych z bólem samych stóp, stawów skokowych, kolanowych, biodrowych, kręgosłupa oraz wiele innych schorzeń można uniknąć poprzez zastosowanie odpowiedniej indywidualnej wkładki korekcyjnej – ortopedycznej.

   

   

 •